• Dekorazje, ozdoby, prezenty na Baby Shower

W naszym kraju coraz bardziej popularne staje się urządzanie przyjęcia z okazji narodzin dziecka - Baby Shower. Moda ta przywędrowała do nas z krajów zachodnich i każdego dnia zyskuje na popularności. Przyjęcie to wyprawiane jest w końcowym etapie ciąży z myślą, że to ostatnia okazja na imprezę dla przyszłej mamy przed, którą rozpocznie się zupełnie nowy, niesamowity i uroczy rozdział w życiu. Jest to okazja by spotkać się ze swoimi przyjaciółkami i w miłej atmosferze powygłupiać się, poplotkować i wymienić się poradami na temat pierwszych miesięcy opieki nad niemowlakiem.

W naszym sklepie dekoracje-balony.pl przygotowaliśmy pełną gamę dekoracji nababy shower. Większość produktów oferujemy w 2 kolorach - błękitnym i różowym, w zależności czy urodzić ma się chłopiec czy dziewczynka. Oferujemy pastelowe balony, urocze girlandy z motywami misiów, wózków i słoników, błękitne i różowe talerzyki, kubeczki i słomki którymi w łatwy sposób udekorujemy stół. Dla osób, które nie do końca potrafią skomponować wszystkie dekoracje proponujemy gotowe zestawy na baby shower dla chłopca lub dziewczynki, dzięki którym kompleksowo udekorujemy pomieszczenie na przyjęcie z okazji narodzin dziecka

  • Parametry

Na przyjęciu baby shower przyszła mama bardzo często otrzymuje prezenty z okazji narodzin dziecka. Najczęściej są to ubranka dla dziecka, niezbędne wyprawki albo pierwsze zabawki dla niemowlaka. Z wielką chęcią prezentujemy Państwu pluszowe poduszki, które będą świetną dekoracją w pokoju niemowlaka, a zarazem pomysłowym prezentem na baby shower.

Darmowa-dostawa-dpd(3).jpg