• O nas

Serdecznie witamy na stronie sklepu z artykułami dekoracyjnymi oraz gadżetami na party. ślubno – weselnymi. Nasza firma istnieje od roku 1995 i zajmuje się importem i sprzedażą gadżetów reklamowych oraz reklamą drukowaną.

Nasz pomysł na sklep narodził się w roku 2011 i dotyczył branży weselnej, kiedy to sami braliśmy ślub i doszliśmy do wniosku, że nie ma w Łodzi sklepu, który oferowałaby kompleksowo wszystkie dekoracje, akcesoria i dodatki potrzebne w tym Najważniejszym Dniu – w jednym miejscu, od ręki, w miłej atmosferze. Z czasem nasza ofrta dekoracji zaczęła sie znacznie poszerzać o inne uroczystości, aż w końcu zdecydowaliśmy się na zmianę nazwy sklepu z Just Married na dekoracje-balony.pl 

Zapewniamy Wam największy wybór artykułów  dekoracyjnych w najwyższej jakości i najniższych cenach. Wszystkie produkty znajdują się w naszym sklepie stacjonarnym oraz magazynch współpracujących z nami hurtowni.

Zapraszamy wszystkich klientów organizujących przyjęcie lub imprezę urodzinową do zapoznania sie z ofertą naszego sklepu www.dekoracje-balony.pl lub wizyty w naszym sklepie stacjonarnym na 1 Maja 76 w Łodzi gdzie znajduje się część asortymentu prezentowanego na stronie.